O nás

Firma DEPO auto s.r.o. nabízí komplexní služby motoristům jakými napříkad jsou: prodej a výkup vozidel, autoservis, elektroservis, pneuservis, opravy a lakování karoserií, pojištění a financování, autopůjčovna, odtahová a asistenční služba.

Pokud máte ve firmě mnoho automobilů, jistě víte, jak je časově a organizačně náročné zajistit jejich pravidelný servis. Vyplatí se proto spolupracovat s jednou firmou, která je schopná postarat se o celou vaši firemní flotilu, a to rychle a spolehlivě. Kvalitní servis zajistíme pro vaše osobní i užitkové automobily, bez ohledu na jejich značku, typ nebo stáří.

Servis AUTO Lukášek vaší firmě přitom nabízí i další výhody:

  • Komplexní správu vozového parku
  • PICK-UP servis – vůz vyzvedneme u vás ve firmě a po servisu vám jej opět vrátíme
  • Sídlíme přímo v centru města Třebíče
  • Máme moderně vybavené autodílny na ploše 6000 m2
  • Možnost zapůjčení náhradního vozidla
  • Pohlídáme za vás termíny servisních intervalů a prohlídek STK

V případě náročných oprav nezůstanete bez automobilu, zapůjčíme vám náhradní vozidlo, které nebude starší než tři roky. O vaše vozy se postará tým profesionálních a pravidelně školených mechaniků. Naším zájmem je maximální spokojenost každého zákazníka.

Našich služeb využívají mimo jiné i čtyři největší tuzemské pojišťovny, pro které jako smluvní servis zajišťujeme kompletní vyřízení pojistné události, a to od komunikace s pojišťovnou až po vlastní opravu a předání vozidla jeho majiteli.

Pro čekající zákazníky jsme vytvořili příjemné vnitřní i venkovní posezení s možností občerstvení – i návštěva servisu může být příjemný zážitek.

Pokud máte na starosti váš firemní park, obraťte se na nás a společně probereme možnosti naší spolupráce, i její konkrétní podmínky.